KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634510
nr 1263 4510
Oidentifierad konstnär. Motiv från Nordafrika. Signerad HV Hunt, daterad 1887. Olja på duk, 25x34 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:28:55
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr